| Narfundo a întrebat:

Ce se intampla daca iesi pe strada,de fapt nu pe strada, te duci in club, cu un tricou pe care scrie "Urasc satanistii si homosexualii"?!

30 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Numai ceea ce meriti! Te-ai incumeta sa faci asa ceva?

| EmaS a răspuns:

Dar care va fi reactia lor daca eu as intra acolo cu un tricou pe care scrie:I Love You Jesus?!

| Wøodenpints a răspuns (pentru EmaS):

Păi şi dacă scrie I Love You Jesus pe tricou, nu ţi-o iei de la alte religii?
Nu mai bine scrie că i se rupe de orice religie sau dumnezeu?

| EmaS a răspuns:

Nu sunt sigura!

| Laura a răspuns:

Pentru chestia cu sataniștii ai fi un bigot cretin, pentru chestia cu homosexualii ai fi doar foarte cretin.

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Daca scrii asa, probabil intai vei fi taiat suvite, apoi cadavrul iti va fi regulat pana n-o sa mai ai gem in borcanas.

Răspuns utilizator avertizat
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa ti-o iei de la cineva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as face-o din bun simt.chiar daca sant impotriva acestora.

| HermioneLove a răspuns:

Poi ce ar fi sa incerci sa faci asta si apoi aflii ce se intampla! OK? laughing

| AlbaAura a răspuns:

Te sfatuiesc sa eviti acest lucru.Este provocator si cine stie peste cine dai.De multe ori este mai indicat sa nu ne expunem pararile oricum si oriunde.

| Pufuletica98 a răspuns:

Bine si eu ii urasc de tare mult pe aceste doua tipuri de persoane dar nu as vrea sa mor pe mana lor.mult noroc

| TheTigerX a răspuns:

Poi ce sa se intample, o sa te considere lumea rasist si o sa spuna despre tine ca nu respecti drepturile omului, astazi nu mai poti sa-i spui la rau pe nume

| missakihabara a răspuns:

O sa te urasca si ei pe tine.Simplu

| Ciq a răspuns:

O să te evite lumea. Şi eu te-aş evita, cum să te iei de homosexuali?