| vladuts3 a întrebat:

Cine vă credeți de eliminați posibilitatea de a exista raiul si iadul?

Răspuns Câştigător
| DyNo a răspuns:

Adevarul Adevarat despre Univers, nu-l va afla nimeni, decat dupa moarte, poate nici atunci.

76 răspunsuri:
| AnnaTrueBlood a răspuns:

Raiul si iadul exista, desi nu s-a dovedit asta inca. Daca citesti biblia o sa afli mult mai multe despre cele 2 locuri in care vei ajunge dupa ce vei muri.

| mitzyyy a răspuns:

Am si eu o intrebare de ce crestinismul a avut o viata asa de lunga si inca are si "Top 10 of Everything, Russell Ash, susţine că Biblia s-a vândut în aproximativ 6 miliarde de exemplare pretutindeni"."Nu caut mântuire, nu mă schimb, nu sunt un sfânt // Si văd lucruri care pe oricare lasă mut…"