| ƤrÏncessØfƬheShadøws a întrebat:

Credeti ca antihristul se va naste in trup de femeie? De unde stiti ca nu s-a nascut deja?

21 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Anticristul nu e un om ci se refera la cei care nu cred in Isus si sunt contra regatului sau.

| ƤrÏncessØfƬheShadøws explică (pentru danay72):

Se spune ca se va intrupa pe Pamant si se va bate cu doamne-doamne.Si doamne-doamne(binele) invinge ca in toate basmele clasice.

| sublime89 a răspuns (pentru ƤrÏncessØfƬheShadøws):

Asa ca sa nu planga copiii inainte de culcare laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru danay72):

El se referea la fiara

| danay72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Care fiara?

| anonim_4396 a răspuns (pentru danay72):

Fiara din Biblie

| danay72 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt mai multe fiare prezentate in Biblie, atat in Apocalipsa cat si in Daniel.

| RAY a răspuns:

Desigur ca exista in chipul unei femei misoginule

| Felys a răspuns:

Cameaza-te,nu exista asa ceva,daca tot vrei sa te temi de ceva,teme-te de eventuale boli,virusi, sida, foamete, saracie, lasa basmele pentru copii

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poate e un embrion avortat.

| CinevaNou a răspuns:

Poate e chiar aici pe TPU!

| Kalla a răspuns:

Poate sa fie un copil acum.

| zurick a răspuns (pentru Kalla):

Pot sa fiu eu?

| Kalla a răspuns (pentru zurick):

E posibil. Daca ai fi tu ar trebui sa te omor devil

| zurick a răspuns (pentru Kalla):

Chiar mi-as dori.
Ce-am mai deviat de la subiect...

| Kalla a răspuns (pentru zurick):

Da chiar :))
Hai pe xat! http://xat.com/AlinHermafroditul
Nu-mi mai raspunde aici.Intra direct pe xat.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine,, anticrist?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din punctul meu de vedere probabil e nascut, si isi va face aparitia intr-un moment de criza. Tipul asta va fi vazut ca Mesia pentru evrei, un mare avatar pentru hindusi, reincarnarea lui Budha pentru budhisti si asa mai depare, mai mult va fi chiar un geniu, filozof

| Marius511 a răspuns:

Asta trebuie sa fie o idee feminista da e falsa. De unde sa stie cineva de s-a nascut sau nu?