| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Credeti ca ar trebui sa imi schimb numele?

22 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Chiar te rugam! Faci pocaitii de rusine.

| FucktheSystem a răspuns:

Da, pentru că nue corect gramatical, pleonasm.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Da, schimbal in,, MaF*utCuVaca''.

| MMihai a răspuns:

Să nu îți mai ștergi întrebările.
Te gândești foarte bine și apoi pui întrebarea, ( te gândești înainte să o formulezi în scris, dacă trebuie pusă sau nu, ), dar nu mai șterge întrebările puse.
După ce ai expus cât de nutritiv, este un anume produs, făcând o reclamă teribilă produsului respectiv, că dădeai să se înțeleagă, că își valorează greutatea în aur, ai șters întrebarea.
Pocăit nu știu în ce măsură ai putea fi, că nu există pocăiți în realitate.
Termenul " pocăit" este folosit în bătaie de joc de popi ortodoxi și este repetat de creștini ortodoxi spre a vorbi despre adepții diverselor secte / culte neoprotestante.
Dacă ai aparține unui cult neoprotestant, nu ai fi pus întrebarea respectivă legată de cultul penticostal, și de adepții săi.
La maniera foarte "porno ", în care îți formulezi și îți gestionezi întrebările formulate în scris pe site, am o singură concluzie : și prea multe întrevederi cu scopuri sexuale, cu Miss Manuela strică.

Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

Da, ar trebui sa-ti pui numele Danutz27, ca Danutza tot a fost suspendata...

| Bogdanux a răspuns:

Depinde.Daca iti place ironia prost finisata in mare parte, pastreaza-l, daca nu, schimba-l.

| V3ra a răspuns:

1.Ce legatura are asta cu religia?
2.Nu crezi ca iti dai prea multa importanta?
3. "RahatCuOchi" ti s-ar potrivi de minune

| francesca89 a răspuns:

Parca era mai bine RRRRRRR.era mai...profund

| Bezea a răspuns:

Poti sa-ti pui Pletosul ca nickname sau poti sa-l pastrezi pe asta.

| Tsunade99 a răspuns:

Da. Ar fi o idee buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puneti muila. puneti muila. vreau sa te strig muila.ce nu e dragalas? ca e tot porno?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai este alegerea ta, dar daca vrei parerea mea este jignitor pentru "pocaiti", eu las schimba dar daca tie iti place pot sal pastrezi, si apropo "tigani" sunt si ei oameni.

Răspuns utilizator avertizat
| rapp2020 a răspuns:

Pai ce nume ai? cel depe TPU?

| Cåpåċεl a răspuns:

Nu conteaza.straight face

| ღChloeeღ a răspuns:

Nu stiu. Tu ce crezi? laughing

| anonima5682651 a răspuns:

Da! eu sunt penticostala deci pocaita si te rog schimba-ti numele!

| costy20 a răspuns:

Eu zic ca da

| DontForgetMe a răspuns:

Mie`mi suna amuzantlaughing dar daca vrei sa il schimbi nu am nimic in potriva!

| BogdanV20 a răspuns:

Categoric da!