| Buresbista123 a întrebat:

Credeti ca este adevarat ce se spune in acest video?---http://www.youtube.com/watch?v=OrHeg77LF4Y

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Bai neica aici nu e cinematograf, cine dracu, se uita 2 ore la filmul acesta sa-si de-a cu parerea?

| OnuOnulică a răspuns:

Depinde din ce perspectiva intelegi.

Răspuns utilizator avertizat
| RisenLight a răspuns:

Bine spus Hombre... adica in primul rand faci vizualizari la alt film de rahat cu planurile " reptilo-lingorienilo-masono-dentisto-iluminatilor"laughing ....totusi m-am saturat de atata dezinformare prin "teroarea" acestor asa - zisi "oameni din umbra".Ei exista dar nu trebuie prezentati ca oameni superiori si terorizanti.Filmele de genul acesta "informeaza" cu scopul de a dezinforma. Imi pare rau ca autorii acestor filme si-au pierdut zile bune din viata sa caute vinovati si vinovate in loc sa se ocupe mai intai de ei (si sper ca stiti unde bat). Cat priveste intrebarea ta, omule ti-o spun in cel mai dragut mod posibil.Filmul acesta este "rahat montat degeaba".
PS:Nici mama draq nu se uita la filmele astea.Sunt pierdere de timp.