| ajutor675 a întrebat:

voi credeti ca video-ul asta e trucat?:http://www.youtube.com/watch?v=6ncI4zBG0nc

6 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Vazand titlul, nici macar nu m-am mai uitat. rolling on the floor Am patit cateva chestii urate pe youtube, cred ca stii la ce ma refer. Ma rog, banuiesc ca e trucat, pentru simplul fapt ca nu exista fantome.

| soupflood123 a răspuns:

Nu e ceea ce pare; "fantoma" pare prea "solida" pentru ceea ce ar trebui sa reprezinte.

| bubu1 a răspuns:

Da cu siguranta.Presupusa fantoma alearga putin prin fata camerei, asta putea sa faca oricine...

| ajutor675 explică (pentru bubu1):

Daca l-ai fi vazut pe tot ai fi vazut ca l-un moment dat asa zisa fantoma este pe un calorifer si dupa aia nu mai e.Deci daca e sa fie fals, e fals deoarece e trucat pe calculator nu pentru ca in locul asa zisei fantome este un om!

| bubu1 a răspuns (pentru ajutor675):

Da, ai dreptate! Eu m-am uitat la inceput atunci cand alearga prin fata camerei.

| Tania a răspuns:

Clar este fals! Persoana care trece prin dreptul usii de la debara pare foarte reala.Ba chiar pare ca poarta o peruca