| Silviumber a întrebat:

Credeti ca o sa vina apocalipsa? http://www.evz.ro/......11553.html

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Traim vremurile de pe urma, insa ziua nu o stie nimeni nici ingerii din ceruri nici Fiul ci numai Tatal.

| William a răspuns:

De venit vine sigur, dar nu stim cand.

| Dandanache a răspuns:

Anomalii congenitale sunt mentionate de-a lungul intregii istorii a umanitatii. Nimic nou, doar unele cauze sunt de actualitate.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu. Suntem prea multi, ne inmultim repede si pentru a avea hrana, se folosesc tot felul de substante, hormoni de crestere, ierbicide, care au efecte negative asupra organismului, unele provocand chiar malformatii.

| Miauti a răspuns (pentru Mădă0611):

Ai dreptate de exemplu; mi a iesit tentacule pe spinare, iar in cap flori

| Mădă0611 a răspuns (pentru Miauti):

Bun, ma bucur ca esti speşăl.