| Eka7Lyzza a întrebat:

Credeti in forte supranaturale?

14 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Intr-o tara de chiori, unul care vede cu un singur ochi are forte supranaturale.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu stiu daca cred sau nu...dar cred ca e bine sa te feresti de chestii din astea!
pentru orice eventualitate...

| Bogdanux a răspuns:

Gogosile de la TV in nici un caz. Daca a fi ceva supranatural, nici nu ti-ai da seama.

| Hombre a răspuns:

Nu, doar in forte musculare.

| sL0boz a răspuns:

Cred in Bugs Bunny, forte supranaturale depinde cum o iei, o forta care nu e naturala? da exista, nu fantome sau alte cacaturi, de expemul exista un om in lume care face calcule mai rapidede decat un calculator (de matematica ) aia e o forta supra naturala, sau unul care indoaie fierul si poate sa opreasca o masina care are 130 cai putere, el o poate tine peste 20 secunde fara sa ii dea drumul happy
In fantome nu ca sunt cacaturi de Hollywood

| Cristianne a răspuns:

Dacă cred în pizza? Normal că cred.oh go on

| Rush a răspuns:

Ce arata astia la televizor nu prea cred, astia doar vor sa faca bani, dar fortele supranaturale si fantomele exista dupa mine

| Dani04 a răspuns:

Cred in puterea mintii.

| Medema a răspuns:

Da forta creierului e foarte mare,cu o concentrare uriasa si cu o vointa de fier +creierul cret, vei,, putea muta munti din loc''

| r0laNd a răspuns:

Da.tu?

| 1n3x a răspuns:

Este o emisiune pe discovery, dar nu mai stiu cum se numeste. Ceva cu Eroii lui Stan Lee.sau nu stiu cum naiba ii zice aluia.big grin

| juliet a răspuns:

Da pai am trait o buna parte a copilariei in brasov, si ei bine pe SirulLivezi sunt doar care vechi si bantuite...Credema ca exista! AM TRAIT INTR-O CASA BANTUITA. Deci da ced.

| klau12 a răspuns:

Sunt de acord cu Rush