| andreeaaa1 a întrebat:

Credeti ca Johannes are puteri supranaturale?

6 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Bună. Despre Johannes chiar nu ştiu ce să zic, dar mă miră trucurile lui. Poate că are poate că nu are.
Dar să ştii, noi, oamenii habar n-avem de ce putem face şi cât de puternici putem fi.
Nu putem zice de Johannes că are puteri supranaturale, dar aş crede dacă m-aş afla acolo să văd cu ochii mei.
Baftă!

| davidutzu12 a răspuns:

Eu nu cred, tot ce face el sunt trucuri si iluzi ieftine.

| remusbb a răspuns:

Eu sincer cred ca da!
http://www.youtube.com/watch?v=7PYEP4cLOJo
uite mie mi se pare chiar ciudat

| alyntoxic50 a răspuns:

E iluzionism tot ce vezi ti se pare.

| YoungHomie a răspuns:

Nu are puteri supranaturale laughing

tu ce crezi eu am puteri supranaturale?laughing daca eu aveam atunci avea si el fi siguralaughing

nici superman nu are puteri supranaturale doar se face sa are ca sa dea bine in fata publiculuilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu. dar parintii mei sunt prieteni buni cu managerul lui.si a fost la un botez de al unei cunostinte de a noastre, ce sa zic.parea destul de real,. dar sunt sigura ca e ceva la mijlochappy