| Necunoscutu92 a întrebat:

Dacă ma masturbează dar nu curge Semințe mai e păcat

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E pacat, ca o sa ramai cu bilele umflate

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce seminte sa curgă de floarea soarelui? Sau de dovleac? poate curge popcorn.

| T0T a răspuns:

Mai păcat e că nu știi să vorbește românește.

| milan9 a răspuns:

Trecand peste faptul ca faci aici un trolling de proasta calitate,... da e treapta a pacatului desfranarii...

| DeyCj a răspuns:

Cine? Altcineva(dacă ar fi o ea nu-i bai dar dacă e un el mi-ar muri). Dacă te iei după biblie o sa ajungi să te sinucizi sau să o iei razna.Masturbarea NU e un păcat sau lucru negativ, ba din contră, s-a demonstrat ştiinţific că orgasmul revitalizeaza corpul, nici de cum nu-l distruge aşa cum scrie în cartea evreilor numită bibilie! happy

| Otto19 a răspuns:

Daca te masturbezi in orce fel da este un pacat foarte mare