| Sadgrl a întrebat:

Dacă o fata se masturbeaza se si dezvirgineaza

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| alina2k18 a răspuns:

Daca baga dildău sau vibratoru [ sau castraveti, banane, morcovi dovlecei laughing ] în ea e clara treaba laughing
Cu 1 deget nu.

| Basilievski a răspuns (pentru alina2k18):

Din experienta?

| alina2k18 a răspuns (pentru Basilievski):

NU, sunt dezvirginata de lupawinking de foarte mult timpwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| gheorghe699 a răspuns:

Nu categoric,cand te masturbezi o faci usor delicat, nu ca la sex nu ar fi la fel, sunt posibile si accidente sau incidente produse in cazul masturbarii, sa duca la dezvirginare, dar rare...

| Andrei258 a răspuns:

Nu dezvirginarea se produce la actul sexual cu partener nu la masturbare

| raz0000001 a răspuns:

Ah, iar.

Dezvirginarea e ceva psihic-mental cand stii ca te-ai sa nu te-ai fw tut, doar cand o faci cu sexul de care esti atrasa te dezvirginezi.

Deflorarea, ti se rupe himenul, se poate intampla si facand sex si masturbandu-te. Probabil de asta intrebi tu.

| Savas10 a răspuns:

Nu neaparat, dar e posibil.

| anais13 a răspuns:

Himenul se poate rupe la masturbare. Himenul, teoretic, îți da statutul de virgina. Practic, dezvirginarea in adevăratul sens al cuvântului se produce in cazul actului sexual cu partenerul.

| timidul96 a răspuns:

Nu, dezvirginarea are loc la primul contact sexual

| badboiiii a răspuns:

Nu

| Cătălin223411 a răspuns:

Nu cred ca daca era așa nu mai era nimeni virgin. laughing