| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Daca un crestin ucide un satanist este pacat sau a facut un bine?

25 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu ai voie sa ucizi pe nimeni, indiferent de circumstante.

| anonim_4396 a răspuns (pentru EmaS):

De ce aveau dreptul crestini sa arda vrajitoare pe rug?

| GoAndFuckYourselfWithAKnife explică (pentru EmaS):

Sa imi fie rusinepuppy dog eyes

| whitehair a răspuns (pentru anonim_4396):

Care crestini? Inchizitia? Scris este "sa nu ucizi".

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Eu sunt satanista straight face

| MyObsession a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ne omoară lumea dragă, ne omoară lumea.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru MyObsession):

Asa e straight face
Cat de rau a ajuns crestinismul, incep sa ne omoare.

| MyObsession a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Acum cine mai e ipocrit?smug
Atee&Sataniştii sau creştinii?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Eu daca te ucid ajungi in rai find ateu

| NinelHell a răspuns:

Este mai mare pacatul sa ucizi un porc de Craciun, decat un satanist ratacit.

Răspuns utilizator avertizat
| CandyTetris a răspuns:

Crima e crima.La urma urmei, nu e nimic mai mult decat o actiune bazata pe ura, plus ca a omori pe cineva include credinta ca tu stii mai bine decat Dumnezeu cine merita viata si cine nu.Si singura urmare e o constiinta sfarmata odata cu o gramada de vieti, incluzand-o pe a ta si pe a celor apropiati tie.
Nu conteaza cine, pe cine, cum sau de ce. Crima e pacat in orice context.Hope I helped.happy

| tamtamtam a răspuns:

Tu esti prost sau doar cretin? Ai citit tu biblia satanica sa ai idee de ce tine satanismu? Bigot imputit

| คlєxヅ a răspuns:

Daca un crestin ucide un satanist este pacat.
Doar Dumnezeu are dreptul sa judece cine moare si cine nu,
deci este un pacat.
Tu intrebi?
Ai facut sa ceva? Daca ai facut asa ceva va trebui sa te rogi la Dumnezeu sa te ierte de acest pacat.
Uite cum a raspuns bistriteanul el ar merita o funda!
Daca vrei sa imi dai funda mie...Tu, decizi cine va castiga raspunsul. happy La revedere.

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Cretini prosti

| Isabela96 a răspuns:

Este un pacat deoarece doar Dumnezeu are dreptul sa judece.
Daca ucizi esti un criminal indiferent pe cine ai ucide.

| Rapplex a răspuns (pentru Isabela96):

Atunci D-zeu este criminal de la sine.Doar ca nimeni nu gandeste problemawinking

| WaxlordThePatient a răspuns:

Este pacat nu conteaza ca e satanist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevarat va spun; cine trage sabia, de sabie va pieri.nu e treaba noastra sa judecam cine ce si cum.si mai ales sa omoram.satan cand a venit sa ia trupul lui moise, ingerul gabriel s-a luptat cu el si a spus; Domnul sa te certe satano.

| bistriteanul a răspuns:

Indiferent daca este satanist sau de alta religie, a ucide, pentru crestini este un pacat foarte mare...

| คlєxヅ a răspuns (pentru bistriteanul):

Bun raspuns! Daca as putea ti-as da o funda! Felicitari pentru acest raspuns minunat

| bistriteanul a răspuns (pentru คlєxヅ):

Mersi happy

| คlєxヅ a răspuns (pentru bistriteanul):

Nu ai pentru ce! happy Nu strica sa iti faci prieteni aici pe site.

| DanyBv a răspuns:

Este pacat deoarece nu ai voie sa ucizi pe nimeni chiar daca este satanist sau criminal.

| badea11 a răspuns:

Este pacat deoarece, orice om ai omori este infractiune, deci este pacat.