| Inferno a întrebat:

De asta ce mai spuneti? http://news.softpedia.com/......0521.shtml

9 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Chiar sunt de acord cu tine mai ieri alaltaieri citeam prin ziare, cum a mai coborit o maimuta din pom si a inceput sa lucreze la o vulcanizare pe 3 banane /roata, Gurile rele spun ca vorbeste perfect limba turca, poate o fi fost nascuta la un circ turcesc.Sa ii trimiti pe savanti la noi in tara sa vada ciinii cum cinta manele cind fac nunta iar altii servesc la mese pe post de ospatari. Chiar sunt convins ca evolutia este in floare, altii cheltuie miliarde de euro sa descopere o particula care revolutioneaza,,,,, dar cu banii cheltuiti se puteau planta 2 miliarde de pomi dar nu au vazut defrisarea din cauza particulei. Evolutie pe viu poti vedea in direct cum se topeste calota glaciara Tot evolutie se cheama si cind ai 33 C in casa si 41 C pe afara.

| RAY a răspuns:

Voi chiar va pierdeti timpul sincer degeaba incerci daca nu vor asta e lasa-i sa creada in ce vor ce naiba facem propaganda ateista cei ateismul religie mai nou?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E creatia ta sau un filmulet pe ternet? sa-ti fac si eu niste noi specii sa le postez la fel ca creatorul ala de specii? o sa ramai umit de ce sant in stare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare an se gasesc sute de specii noi.

| unbaiatanonim a răspuns:

E lucrarea diavolului.

Răspuns utilizator avertizat
| SpanzurMuste a răspuns:

"Nu-i asa ca sunt minunate creatiile Domnului?"