| Lilia2621 a întrebat:

De ce nu credeti in Dumnezeu? Si daca nu credeti in El, atunci in ce credeti?

Răspuns Câştigător
| niko200 a răspuns:

Eu una cred in EL.
de multe ori ma rog la El si ma ajuta in toate momentele grele pentru a le depasi.
In fiecare zi credinta mea creste din ce in ce mai mult(cu toate ca este mare),ma ajuta tot timpul cand am nevoie de ceva sau cand ma rog la El(Seara).

Cei care nu cred ca Dumnezeu exista nu au bunul simt fata de Tatal nostru Ceresc.Ei nu se gandesc putin?-> "Cum am aparut eu oare pe lume sau de unde apar oamenii?"..."Cine a facut lumea?" etc...

Ar trebui sa va fie rusine celor care nu credeti in Dumnezeu, dar daca asta este parerea voastra eu nu vi-o schimb, dar o sa se cunoasca mai tarziu

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru KodrutZ):

Da; ai dreptate; dar cred in Dumnezeu pentru ca ma ajuta. poate pentru ca sper ca dupa toata rautatea din jur e o lume mai buna ...Nu exagerez cu acesta credinta; sunt o persoana normala pot spune. Nu am zis ca e singurul lucru care ma ajuta sa trec peste diferite obsacole in viata; doar mi-am spus parerea asupra acestui aspect...

| Flav a răspuns (pentru anonim_4396):

In tine ai crezut si cand ai plesnit-o pe bunica'ta?batting eyelashes

| LupulMoralist a răspuns (pentru anonim_4396):

Amuzant, dar a sunat nitel cocalaresc.

| shadovv a răspuns:

Vai cate raspunsuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Flav):

Ce legatura are una cu alta? Da, eu am plesnit-o, nu o anumita putere divina m-ar fi influentat. Clar?

| barbattttt a răspuns:

Eu cred in Dumnezeu, cu mine ce ai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru LupulMoralist):

Papagalii umani sunt penibili.

| Dumnezău a răspuns:

Tom Araya intra la categoria divinitati?hee hee

| Shawty a răspuns (pentru Marius151):

Care amandoi