| YesViRginia a întrebat:

Din povestile cu ozn-uri, observ un lucru foarte asemanator.Cei care povestesc, explica despre acea paralizie care o au inainte de rapire.Paralizia aceea,uni spun ca este o calatorie astrala,altii ca o parte din noi inca doarme si alta e treaza,iar unii vorbesc despre rapiri cu extraterestrii,am dreptate? M-am uitat la un documentar aseara,am sa va dau si voua si povesteste chiar ca acesti extraterestrii dupa paralizie, le-au lasat si urme.Cu toate acestea, nu seamana asta cu o incercare slaba de posesie demonica? Politegeist? Voi ce parere aveti?

https://www.youtube.com/watch?v=3eeHhkOLHR4

http://www.descopera.ro/......i-o-teorie

18 răspunsuri:
| Kalla a răspuns:

Popular History asta, o sa ma uit si eu, intr-o zi.

| Theo94 a răspuns:

Cauta milabs (rapiri militare), milabs military abduction, baza Dulce,
http://www.rufon.org/forum/index.php/topic,932.0.html

MILABS este acronimul pentru „Military Abductions" (operaþiuni militare ce implicã rãpirea oamenilor) și se referã la faptul cã unele rãpiri de cãtre presupuºi extratereºtri raportate de oameni sunt de fapt operațiuni secrete ale unor unitãți militare sau servicii secrete, cu scopul de a realiza diverse experimente, multe dintre ele referindu-se la controlul mintal al subiecților. Aceste unitãți se folosesc de factorul extraterestru pentru a crea memorii false subiecților pentru a pãstra misiunile lor secrete. Cu toate acestea, existã diferențe mari între rãpirile efectuate de cãtre extratereștri și victimele experimentelor de control mintal.

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

E Sleep Paralysis, se poate induce, contine halucinatii numite Hypnagogic Hallucinations(HH) bazate pe propriile temeri induse de subconstient deoarece are un proces care nu este normal pentru organism(mintea este treaza, corpul doarme).

Din Sleep Paralysis(ca-l induci, ca intri in el intamplator), daca treci peste HH, te poti duce ori intr-un vis lucid, incercand pur si simplu sa-l creezi, ori intr-un OBE(out of body experience) in privinta caruia sunt putin nedumerit, totusi, cert e ca intr-un OBE/proiectie astrala, poti aduna informatii in timp real de oriunde din univers, asta, daca reusesti sa-l mentii.

Vrei sa intri intr-un Sleep Paralysis? Stai nemiscata in pat si gaseste un exercitiu mintal care sa te tina treaza(numara din 7 in 7, cel mai utilizat). Astfel, corpul tau va adormi, iar mintea ta va fi treaza.

Iesirea se face pe baza autosugestiei, misca-ti usor degetele de la picioare si repeta-ti ca te dezmortesti, ca esti mobila, apoi progresiv, urca spre gambe, coapse, si ai "scapat".

| IoanaSorina a răspuns:

Nu e posesie demonica happy. Cu mult timp in urma, oamenii au rapit extraterestrii, si i-au omorat, examinandu-i sa vada ce adn-u are si chestii. In prezent oamenii inca fac acest lucru, iar acum extraterestrii fac la fel cu noiwinking

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru IoanaSorina):

Daca extraterestrii ar fi venit pe pamant, atunci noi nu am fi stat aici sa vorbim pe TPU. daca noi am fi fost vizitati de extraterestrii asta inseamna ca ei sunt rasa superioara. nici o rasa superioara nu vine, doar asa sa ne zica salut, ce planeta frumoasa aveti. o sa patim ceva asemanator aztecilor happy

| IoanaSorina a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu au venit pe Pamant happy E mai greu de explicat, nu o sa intelegihee hee

Răspuns utilizator avertizat
| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru IoanaSorina):

Pune-ma la incercare laughing

| IoanaSorina a răspuns (pentru Isaia):

Nu happy

| IoanaSorina a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Bai frate, nu te pune nimeni sa te bagi, fa ce vrei! Daca stii raspunde la ce a intrebat persoana respectiva, raspunde! Nu te-a intrebat nimeni cat e ceasul happy

Răspuns utilizator avertizat
| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru IoanaSorina):

Hai ca esti obraznica... hai du-te la cratita

| IoanaSorina a răspuns (pentru Isaia):

In fine, stiu mai multe despre de astea decat stiti voi la un loc happy Pa!

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaSorina a răspuns (pentru Isaia):

Da, pentru ca unii oameni nu merite sa stie happy

Răspuns utilizator avertizat
| IoanaSorina a răspuns (pentru Isaia):

Sigur :*

Răspuns utilizator avertizat