| KhludCiprian a întrebat:

Dragi atei, va rog sa urmariti un mesaj crestin ce spune singura cale ca sa fim salvati!

Va rog sincer daca stiti engleza sa va uitati aceste 5 minute:
www.youtube.com/watch?v=c9efVv3HG2w

Subliniez, acest mesaj e ad-literam crestin si e sansa voastra sa fiti salvati!
Nota: citez cel ce spune ca este o sansa pentru noi ca putem intelege mesajul crestin ca nu suntem copii avortati spontan sau oameni ce sunt redusi mintal sa il putem accepta pe Isus!

Multumesc FSM pentru fratele in specie Harry ca ne poate explica mesajul crestin fara compromisuri!

Răspuns Câştigător
| Trolli a răspuns:

Ascultati si trupa Pocaitii! Inainte ascultam (si) rock, dar acum mi-am dat seama ca doar Pocaitii fac muzica adevarata...
http://www.youtube.com/watch?v=3VXerqj-EgE

Asta ascultam inainte: http://www.youtube.com/watch?v=X0UQWRj83kk

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi-a plăcut ironia. Se pare că e nevoie de un actor, ca să puteam vizualiza un creştin direct şi fără ocolişuri.hee hee

| KhludCiprian explică (pentru NOname):

Un membru al bisericii este si cea mai buna crestina a Americii Betty Bowers:
www.youtube.com/watch?v=OFkeKKszXTw
www.youtube.com/watch?v=bryQVxS9xFA

| NOname a răspuns (pentru KhludCiprian):

: ))

| sublime89 a răspuns:

Haha, e tare tipu' laughing Si-mi place accentul lui de redneck.

| BlitzkriegJack a răspuns:

Cringed so hard.

"I'm going to assume that you had your husband's permission to communicate with a man you've never even met."

"Your letter is utter blasphemy."

Boy oh boy, religion sure is fun.