| nokk a întrebat:

Dumnezeu a creat barbatul pentru placerea Lui, iar femeia pentru placerea barbatului?

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Gresit! Categoric nu, a-pro-pos tu placerea cui esti?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Dumnezeu a creat-o pe femeie pentru placerile lui.Ce, nu observi ca tot mai multe femei se fac calugarite, sa se marite cu Dumnezeu?

| Maomau a răspuns:

Evident ca nu!
Dumnezeu l-a creat pe barbat ca sa fie sclavul femeii si sa munceasca pentru ea pe branci ca sa primeasca un pic de placere!
Iar pe femeie a facut-o ca sa-l inlocuiasca pe El, adica ea sa aduca pe lume oameni astfel ca El sa nu mai lucreze a proasta la presa cu noroi pentru presat omuleti de rahat!

| 3xfemeie a răspuns:

Eu ma intreb daca esti femeie sau barbat.

| lilith666 a răspuns:

Si u pentru placerea noastrarolling on the floor

| Hope77 a răspuns:

Intrebarea e gresita :-)
sa vedem urmatoarea sau reformuleaz-o pe asta :-)