| anonim_4396 a întrebat:

Enjoy :) http://www.youtube.com/watch?v=SYJwh55J4f8

6 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Este ceva extraordinar sa poti pasi pe urmele Mintuitorului

| DomineRex a răspuns (pentru Urzi23):

Nu cred ca e ceva extraordinar sa poti pasii pe urmele Mantuitorului.E ceva extraordinar daca poti indeplini cele 2 porunci ale mantuitorului.

| Urzi23 a răspuns (pentru DomineRex):

Poate nu ai fost atent la intrebare o pun special pentru tine, poti urmari si filmul
bliss20 intreaba:
Enjoy :) http://www.youtube.com/watch?v=SYJwh55J4f8

| Esperança a răspuns (pentru DomineRex):

Probabil te referi la cele 2 porunci unde zice sa iubesti pe Domnul Dumnezeul tau cu toata inima ta, cu tot cugetul tau etc. si pe aproapele tau ca pe tine insuti! In momentul cand il urmezi pe El automat trebuie sa respecti aceste porunci si nu numai!

| Urzi23 a răspuns:

Am inteles ai facut un cont acum 2 zile, sa ai onoarea de a sch citeva cuvinte cu mine.Tu esti o amarita de clona, a unui amarit de ateu refuzat de soarta.

| Urzi23 a răspuns:

Ce ai ma uritule?