| Vernusio a întrebat:

Esti curios macar putin despre ce o sa fie dupa moarte?(intreb si eu.)

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu,pentru ca stiu ca nu voi mai fi conștientă de nimic.

| oprescudorin11 a răspuns:

Nici macar! Am trait mult! Am obosit uneori! Desi nu am voie sa zic!
Abia astept! Oi vedea ca va mai fi!
Dar sunt pregatit petru orice, in Numele Domnului! Chiar nu sunt curios, mai mult decat ce ma asteapta in Viata asta, care, nedrept mi se pare mizerabila, alaturi de unii dintre voi.Banuiesc ca orice va fi! oricum va fi mai bine! Sigur ca m-am intrebat, cand eram, mai cretin!

| drutzix a răspuns:

Nimic. Ce a fost si inainte sa te nasti

| MihaelG a răspuns:

Da foarte curios! Acum am o nelămurire:Nu știu dacă chiar există Rai și Iad! Mai vedem după ce nu vom mai fii! Tu ce zici? Crezi?

| citrixma a răspuns:

Nu sunt curios, deja știu cum e. e neinteresant acest subiect...