| anonim_4396 a întrebat:

Pozele care le faceti "ca amintire" de cate ori pe an va uitati la ele? 5, 3, 1 poate chiar nici o data? Sunt curios. Intalnesc multe persoane care sunt absolut moarte dupa poze, si cand le intreb de ce fac atatea spun " ca amintire" dar cand le intreb de ce ori se uita la aceste "amintiri", multi nu o fac nici macar o data la an. Pai atunci la ce le mai fac daca nu se uita la ele, nu?

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu ma uit odata pe luna la cate un calup de poze, asa pasager

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Ma mir ca de atatea ori. te uiti la pozele facute in vacante, sau la cele care le faci cu prieteni mai zi de zi?

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea fac poze aiurea, majoritatea in vacante... si cand ma apuca cate o lipsa de chef de munca, mai arunc un ochi peste poze, imi mai aduc aminte de vacanta.

| Fatamuntilor a răspuns:

Pozele din laptop odata la 2-3 saptamani.
Cele pe hartie nici nu mai tin minte, sa fie doi ani.

| Doub a răspuns:

Nu imi place sa-mi fac poze singure. Fac poze cu persoanele dragi sa-mi amintesc mereu de ele.

| AirănMeidăn a răspuns:

maxim o data pe an

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am poze cu mine doar de cand eram mica.

| Foxyyyy a răspuns:

Sincer,cam zilnic laughing. Mai ales prin cele mai speciale, cu persoane/locuri ce inseamna foarte mult pentru mine. Prin alea banale, mai rarut.

| ExorcistulAK47 a răspuns:

Eu nu-mi fac poze, trăiesc momentul, iar amintirile, le păstrez in memorie.