| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Exista extraterestrii aceia gri?
Adica asa:
http://ts4.mm.bing.net/......bnail.aspx

Eu cred ca da.
(Apocalipsa 16 13-14)

9 răspunsuri:
| anonim4565 a răspuns:

Nu cred in asa ceva...

| Polaris a răspuns:

Ai crede și în cartofi-dragon cu 42 de ochi și urechi de hamster care scuipă Pepsi cu lămâie dacă ar apărea în Blibie.

| ionutzul31 a răspuns (pentru Polaris):

Nu rade...ca eu am vazut asa ceva laughing

| 6DuckMeJesus a răspuns:

Dar extraterestrii d'astia exista?

http://www.razbointrucuvant.ro/......s_well.jpg

| Polaris a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

De ce oamenii desenați pe pereții bisericilor arată ca niște pâini cu păr?

| RAY a răspuns:

Sigur ca da in basme, ce rost au intrebarile astea? tu deja sti totul esti un geniu nedescoperit, imi explici de ce luna nu cade pe pamant domnul geniu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cauta alte forme de viata pe alte planete insa la ora actuala nu sunt dovezi paluzibile deci va rog sa nu va pribiti ince priveste existenta sau inexistenta altor forme de viata.
Cu alte cuvinte poate da poate e ca si un joc de noroc.

| Mn0 a răspuns:

Daca nu postai "Apocalipsa 16 13-14" ii vedeai pe atei spunand normal ca exista dar asa...

| Polaris a răspuns (pentru Mn0):

De ce-a trebuit să scrie versetul, acum nu mai pot crede în extratereștri suri hidrocefalici.