| eustefan a întrebat:

Exista pe TPU niste utilizatori satanisti. Spuneti-mi de ce ati ales sa fiti satanisti? Nu vreau sa ma fac asa ceva, e doar o intrebare.

6 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

Satanismul nu e chiar o religie.Un satanist e un ateu care respecta cele 11 reguli satanica.Eu incerc sa le respect pentru ca mi se par niste reguli bune.Nu ca si cele 10 porunci.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Satanismul reprezinta inchinarea si adorarea diavolului implicit voia lui sa o faci prin tot felul de pacate

| reihiuke a răspuns:

Eu am fost satanist big grin

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

We like the Nightosphere.

| VreauRaspuns2222 a răspuns:

Vai de ei. Ca fiecare om are in fata vesnicia. Viata sau moartea(chinul) vesnic.

| RobyRey63Ro a răspuns:

Sa fii satanist nu ii asa rau decat iti inchipui, satanisti isi un fel de ateisti care sint independenti uite aici un vlog daca vrei sa afli mai multe iti las un link cu un vlog http://www.youtube.com/......ttp?/watch