| dildozaurescu a întrebat:

Hei TPU

ce spuneti de acest clip? https://www.youtube.com/watch?v=EEusmrWAVcQ

Eu spun ca este o dovada uriasa ca exista dumnezeu deoarece daca cei din grupul BILDEMBERG cred in dumnezeu si vreau sa schimbe religia inseamna ca aceasta exista deoarece ei detin foarte multe informatii pe care un om obisnuit nu le stie!

8 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Lol. Sau poate ca vor sa schimbe o religie imbecila care controleaza masele intr-un mod cu alta care le controleaza in alt mod?
P.S. Legat de isteria cu cipurile, afla ca daca tehnologia civila a ajuns incit sa se poate injecta nanoboti care sa distruga celulele canceroase, cea militara se poate descurca fara probleme sa iti bage cipul in apa de baut sau in aerul pe care il respiri, asa ca papa povestea cu acceptatul semnului fiarei si alte bazaconii.

| dildozaurescu explică (pentru KodrutZ):

Kodrutz @ tu nu crezi in nici o zeitate? nici macar in dumnezeu?

| KodrutZ a răspuns (pentru dildozaurescu):

Sint pastafarian.

| sublime89 a răspuns:

Cei din grupul Bildemberg? Nici n-am auzit de ei. Doar pentru ca un grup oarecare ar crede in d-zeu, asta nu inseamna ca acesta exista. Nimeni de pe planeta asta nu detine adevarul absolut, deci nimeni nu o sa-ti poata spune sigur ca d-zeu exista. Sansele pentru existenta unui zeu sunt infime, pentru ca nu sunt dovezi pro, ci doar contra. Renunta la teoriile conspiratiei macar pentru un moment, si invata putina stiinta adevarata.

| dildozaurescu explică (pentru sublime89):

Ce te face sa crezi ca nu exista oameni care stiu adevarul despre dumnezeu? Daca dumnezeu a fost o inventie cu rolul mainipilarii oamenilor atunci exista oameni care stiu acest lucru! deci concluzia este ca probabilitatea de a exista astfel de oameni ce detin astfel de informatii este foarte mare

| sublime89 a răspuns (pentru dildozaurescu):

El a spus sa acei oameni stiu ca exista d-zeu, nu ca a fost o inventie. Nu exista om care sa cunoasca adevarul absolut, deci nimeni nu poate sa pretinda ca stie daca exista d-zeu.

| CinevaNou a răspuns:

Clar! brb, ma duc sa ma pocaiesc... iar.