| mizantropuldinmine a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
este acest semn contra religiei ortodoxe?

10 răspunsuri:
| AndiNyctophilia a răspuns:

Nu draga, e semnul pacii.

| tHeAnGeLoFwOrLd a răspuns:

Multi si-l tatueaza si il poarta pe tricouri si pe accesorii dar aproape nimeni nu stie ce inseamna.
O cruce intoarsa invers cu grinzile date in jos. Aceasta reprezinta o negare a Crestinitatii si simbolizeaza ruperea de Biserica Crestina.
El se afla printre alte multe semne oculte sataniste.
Si ca sa iti raspund la intrebare...Da este un semn contra religiei ortodoxe dar repet aproape nimeni nu stie ce inseamna cu adevarat.

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru tHeAnGeLoFwOrLd):

Asa este.Chiar am vazut asta ieri pe net.

| 1Mihai1 a răspuns:

Nu prea cred.

| Robertofachiru a răspuns:

Esti proasta rau.

| mizantropuldinmine explică (pentru Robertofachiru):

Cine e prost, ma rog?

| Robertofachiru a răspuns (pentru mizantropuldinmine):

Cine intreaba.

| mizantropuldinmine explică (pentru Robertofachiru):

Si, ma rog, ce ti-am facut?

| Robertofachiru a răspuns (pentru mizantropuldinmine):

Pai este o prostie sa crezi ca acest semn, semnul pacii, este contra religiei ortodoxe. Orice copil de clasa a5-a stie asta.

| mizantropuldinmine explică (pentru Robertofachiru):

Foarte bine, dar daca te uiti la comentariile de mai sus vei vedea si alte idei, si eu stiam ca este semnul pacii, dar la scoala am aflat si un alt sens al acestui semn!