| Maxim96 a întrebat:

Http://www.kanald.ro/......DEO/14962/

Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| trolololo a răspuns:

Dupa cum a mai spus si cineva, e o reclama pentru un joc video. Confirmat. End of story.

20 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Trucaj.

| Dandanache a răspuns:

O editare de film bunicica. Probabil vreun student cum au fost si aia care au facut filmuletul cu vulturul care rapeste copilul.

| Geass a răspuns:

Regret să te dezamăgesc dar acest video circulă de ceva vreme pe internet şi este doar un promo pentru un joc video.

| HueyFreeman a răspuns:

Orice obiect care traverseaza orice distanta cu o asemenea viteza nu se poate opri instant, asa cum se intampla acolo.

Verdict: Fake and gay.

| Maxim96 explică (pentru HueyFreeman):

Ce inseamna asta Verdict: Fake and gay?

| HueyFreeman a răspuns (pentru Maxim96):

Exact asa cum suna.

| Maxim96 explică (pentru HueyFreeman):

Vrei sa spui ca sunt fake?

| ErrorFound a răspuns (pentru Maxim96):

Verdict: E o prostie pentru homosexuali. laughing

| Maxim96 explică (pentru ErrorFound):

Nu sunt homosexualhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru HueyFreeman):

"Orice obiect care traverseaza orice distanta cu o asemenea viteza nu se poate opri instant, asa cum se intampla acolo. "
Daca vorbim de p entitate ce sfideaza legile fizici as spune ca e posibila oprirea instant.
Pe de-alta parte acel video e 100% trucaj orb sa fii si sa nu vezilaughing

| HueyFreeman a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca o fiinta sfideaza legile fizicii atunci este fantezie.

| HueyFreeman a răspuns (pentru Maxim96):

Nu tu, ci video-ul.

| Maxim96 explică (pentru HueyFreeman):

Stiu,am vrut sa vad si alte parerihappy

| ErrorFound a răspuns (pentru Maxim96):

N-am insinuat nimic. laughing Eu am tradus ce a spus AkagamiNoShanks.

| anonim_4396 a răspuns (pentru HueyFreeman):

Nu putem stii, deoarece exista posibil sa existe alte universuri care nu sunt pe aceia "unda" cu al nostru fiind guvernat in alt mod decat alt nostru, dar posibilitatea ca o fiinta din alt unvers ca sa vina aici de sub 0% dar daca prin absurd ar veni ar fi supusa acestor legi, de practic ai dreptate:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea...Trucaj.
Cei aia o noua varianta de Prototipe laughing
Oricum a tinut cont de multe detalii.
Si totusi ciudat ca niciunul din cai doi protagonisti nu-l iau la intrebari pe salvator.

| g4mma a răspuns:

Extraterestrii...