| XxXxAlessiaXxX a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=trxov_l_CU8&feature=relat ed Ce parere aveti despre aceasta melodie?

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Cand asculti aceasta melodie, sufletul este plin de speranta, de bucurie de nadejde. Uiti de toate problemele cu care te confrunti si astepti aceea zi cand va reveni Mirele nostru drag!

Răspuns utilizator avertizat
| monstrulet a răspuns:

E ok :-?
Dar tu ce zici despre asta? http://www.youtube.com/watch?v=TERyxFfMqDk

| george2512003 a răspuns:

Am inceput sa plang si inca plang e foarte foarte foarte frumoasa