| Inferno a întrebat:

In calitate de crestini ce canale TV preferati si ce canale TV urati la maxim din urmatoarele:
-I-
1. Discovery (DIscovery History, Science,Space, Tech, etc)
2. National Geographic, Nat geo Wild, etc.
3 Animal Planet
in fine,restul canalelor educationale(digi life, digi world, etc)

-II-
4 Trinitas TV
5 Speranta TV
6 Religiose TV
In fine, restul canalelor de indoctrinare religioasa pentru crestini ortodoxi /catolici sau sectanti.

-III-
7. Minimax.
8. Duck TV
9 Disney Channel Junior.
In fine, restul canalelor pentru copii cu varsta cuprinsa in +0 si 8 ani, care nu solicita prea mult intelectul.

Va rog nu mutati intrebarea, caci este adresata crestinilor.

Răspuns Câştigător
| Dandanache a răspuns:

Nici de calculator si internet.

10 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un crestin adevarat nu ar avea nevoie de televizor

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Dandanache):

Asa e; dar daca tot ne folosim de tehnologie sa o folosim cu folos sufletesc si trupesc, pentru fapte bune

| Dandanache a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Nici de calculator si internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele 3 nu stiu de ce le-ar "ura" cineva... dar fiind ateu cel religios nu mi-ar placea

| BogdantheDreamer a răspuns:

Din fericire eu nu mai urmaresc la Tv. Sunt de parere ca Mass-media este acaparata, subjugata de puterea imensa a marilor corporatii.

Răspuns utilizator avertizat
| Delmoniko a răspuns:

Io astept raspunsuri uimitoare de la adevaratii useri crestini de aici. Io n-am bani de cablu, iu laughing

| pet555 a răspuns:

Logic, duck tv!

| Mechanix a răspuns:

Când vreau să râd mă uit pe trinitas.

| Sl1pKnoT a răspuns:

In calitate de crestin, draga domnule, urasc trinitas si religiose TV.

| hgfhfxhddf a răspuns:

Nu-s crestin