| Inferno a întrebat:

Intrebare pentru crestini: Ce parere avesti despre Mass-media?
Sunteti de acord cu ce face ea din adolescenti si tineri?

Răspuns Câştigător
| shadovv a răspuns:

Mass media e o unealta. O arma impotriva inteligentei nu numai impotriva religiei. Majoritatea tinerilor pe care ii cunosc sunt idiotici. Toti oamenii sunt prosti insa mass media ii face sa intreaca limita.

| Inferno explică (pentru shadovv):

Ma bucur ca mai exista persoane care vad si cealalta fata a mass-mediei

4 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu sunt creștină, dar media e de căcat.

| Anda1197 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu viata lui! Nu ma intereseaza decat de viata mea love struck