| macydacy a întrebat:

Maine as vrea sa ma duc la spovedit si am cateva intrebari, am 13 ani si pana acum m-am spovedit o singura data si fara impartasanie pentru ca trebuia sa ma duc a doua zi dimineata dar am adormit si asta a fost in clasa. 4 si as vrea ma ma duc maine din nou dar vreau sa intreb nu mai stiu toate pacatele si ma gandesc daca nu spun vreun pacat pentru ca nu imi amintesc are ceva? se iarta si acelea? multumesc funda.happy

Răspuns Câştigător
| ionut1134 a răspuns:

Daca "ai uitat" sa spui nu este pacat daca "nu ai vrut" sa spui este pacat

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Te întreabă şi preotul. Iar tu îi afirmi sau nu.
P. S Există categoria religie.

| secrets a răspuns:

Cauta un indreptar de spovedanie(pe net), citeste-l, scrie pe o hartie si mergi cu hartia ca te lasa sa citesti, ca su uiti.Asa am facut si eu acum 2 zile cand am fost prima data(am 14 ani)si a fost Ok.Succes!

| macydacy explică:

Stiu ca exista categoria religie dar am pus si alte intrebari la categoriile potrivite si am ramas fara raspuns, rubrica asta e cea mai vizitata, multumesc tuturor pentru raspunsuri

| Spydi a răspuns:

Trebuie sa te uiti la progamul biserici! si nu e nimic!