| Allrc24Orthodox a întrebat:

Nu asimilati invataturile lui Dorugar( Soimos cu alt cont) nu sunt decat o propaganda anti crestina nesimtita. Cititi Biblia sa nu cadeti in ispita Soimos pune numai o parte din versete astfel incat sa reiasa cum ca crestinismul ar fi diabolic.

11 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu trebuie sa ne miram. Spune Cuvantul ca vor veni antihristi care vor spune tot felul de hule la adresa lui Isus Hristos.Traim vremurile de pe urma.

Răspuns utilizator avertizat
| Inferno a răspuns:

Soimos,somios,biluta si alte sute de conturi cate o mai avea sunt un singur retardat.

| harciog a răspuns:

Taceti ma din gura. Face si el ce poate pentru un banut.Maninca si el o piine amara.

| RAY a răspuns:

Dorugar e doar o persoana cu probleme grave mintale, nici eu nu il inteleg ce castiga prin asta, fiecare sa creada in ce vrea

| Miauti a răspuns:

Mos Craciun exista!

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Ne mai și mirăm de ce există anti-sociali.

Răspuns utilizator avertizat
| charonmario a răspuns:

Doamne in ce lume traim nici ateu nu e in stare sa fie ce sa asimilezi de la el

| Grigore_Betty_1993 a răspuns:

Daca tu numesti invatatura ceea ce face ellaughing nici macar nu are cunostintele necesare sa formuleze ideei ateiste rationale.dar toti simt nevoia sa fie bagati in seama, nu?