| anonim_4396 a întrebat:

Oare cum se distreaza Dumnezeu de Revelion? Ultima intrebare, ultima funda.

Răspuns Câştigător
| Purgatoriu a răspuns:

Nu cred ca se distreaza ca noi oamenii ci se bucura privindu-ne fericitii ceea ce este pentru el ca o imensa petrecere.

30 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Se uita la Maria Magdalena cum face streaptese la bara. no talking

| eliaclodia a răspuns:

Ultima intrebare, ultima tigare. Ultimele cuvinte pe care le-ai citit.

| Cristianne a răspuns:

Sex,drugs & rock'n'roll.
Atât am avut de spus.

| BuGaTy a răspuns:

Pai auzi el nu se distreaza el tine pamantul in mana si se uita la noi 2012 anul bisericii de la 2000 sfarsitul lumii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ultima intrebare pe anul asta? acum este in biserica se uita la ema cum se roaga

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am trimis ieri sa mi se stearga contul dar cica dureaza cateva zile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce pleci man?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sincer, nu stiu. Is niste chestii care trebuie sa le fac si trebuie sa ma concentrez oleaca pe ele.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bafta in toate si eu am sa ma las o perioada

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mersi. La fel si tie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De unde esti? acum daca tot parasesti TPU imi poti spune

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am trim mesaj

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Isi dau un sfat daca iubesti o fata sa nu fugi de ea, eu fug si sufar

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu nu prea mai am unde sa ma ascund laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nici eu numai pot ascunde iubirea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pai du-te si recunoaste-o men nu mai fugi. Eu am alte probleme.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Grave man? toate trec doar ani nu se mai intorc sa pretuiesti fiecare clipa, poate numai ne vom scrie niciodata, poate voi muri maine

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing n-o sa mori, stai calm, poate numai din dragoste asa oleaca da o sa-ti treaca, iti gasesti tu pana la urma o gagicawinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am un vecin din roman

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine. Da tu esti baut acum?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Man in anul asta intram 13.3-13.14, nu ma eu nu beau urasc bautura

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Aha. Mai conteaza in ce an, conteaza ca intram.

| Wehrmacht a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de ce ai facut asta?!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar te-ai hotarit sa dispari? Drum bun si vint la pupa.
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plinge,vazind ce fac oamenii pe pamint.Pace voua.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu plange!

Răspuns utilizator avertizat
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

El nu se distreaza! El este protectorul nostru si el se ditreaza uitandu-se la noi, Creeatia Lui!

| coитⁿтρu a răspuns:

Nu se distreaza.
Lucreaza la noul an. big grin