| FyZz a întrebat:

Paralizia in somn este ceva Demonic?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Nup.

| FyZz explică (pentru NOname):

Multumesc.

| NOname a răspuns (pentru FyZz):

: )

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu,dar e bine sa fi atent legat de spiritism.Deuteronom18:10-12

| Alcyon a răspuns:

Conform statisticilor cam 50-60% din oameni au cel putin un episod de paralizie in somn, de-a lungul vietii. Cel mai bine e sa eviti sa te mai gandesti la asta. Cu cat te gandesti mai mult, cu atat riscul ca aceste experiente sa se repete creste. Exista persoane care reusesc sa-si induca singuri starea de paralizie in somn (am citit despre o femeie, care spunea ca poate sa citeasca si sa mearga in aceasta stare). Mintea umana are puteri nebanuite.

| LTAA a răspuns:

Prostii. Probleme de sanatate.

| Delmoniko a răspuns:

Go see a doctor if you have it