| TheMchαnix a întrebat:

Pe unde merg dau de cel puțin o poză cu Arsenie Boca. Sunt eu paranoic sau e o conspirație la nivel înalt?

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Exact aceeasi chestie mi se intampla si mie.

| William a răspuns:

Nu, nu esti paranoic deloc.

| danay72 a răspuns:

Exod20:4,5

| MskDesign a răspuns:

Ignora-l!
Un alt prost care si-a sacrificat viata unei divinitati inexistente.Sacrificiul este cuvantul de ordine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Se raspandeste virusul.

| aurelian098 a răspuns:

Si care e problema, pana acuma ai pupat moastele lu parascheva ca un fraier pentru sanatate fara sa pui vreo intrebare.

| TheMchαnix explică (pentru aurelian098):

What? Omule, din întrebare puteai să-ți dai seama că fac mai mult mișto (deși e și o urmă de adevăr, chiar nu mai scap de fața lui Boca laughing ). N-am putat în viața mea moaște (deși am atins odată, eram într-o biserică și era ceva ce semăna cu țeasta unui craniu ieștiă dintr-o raclă, eram copil și nu mi-am dat seama pima dată că erau moaște, după ce am realizat am avut parte de o scârbă exagerată) și sunt și ateu.

| mondialu98 a răspuns:

Sunt din 2020 si e posibil sa fie vina lui Mark Zukerberg, cu placere