| 4b a întrebat:

Raspunzi nebunului dupa nebunia lui?happy

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu răspunde nebunului după nebunia lui, ca să nu semeni şi tu cu el. –
Răspunde însă nebunului după nebunia lui, ca să nu se creadă înţelept. –

| katy a răspuns:

Mai mult sau mai putin.mai degraba ar trebui sa-l faci pe nebun sa isi constientizeze boala

| richarddawkins a răspuns (pentru katy):

Esti crestina?

| katy a răspuns (pentru katy):

Esti ateu?tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa intelepciune oricum nu te intelege.trebuie cautata o carare mai luminata prin intunerecul mintii lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata,asta ar insemna ca esti mai nebun decit nebunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca asta inseamna ca esti mai nebun ca el. Aste spun majoritatea oamenilor..insa nu sunt de acord 100% desi in majoritatea cazurilor asa este.Dar sunt si cazuri in care nervii unei persoane cedeaza.

| Astaeparereamea a răspuns:

Nuuuuuuuu, cine se aseamana se aduna, si astia raii de la conducere ne sterg unele raspunsuri ca fiind irelevante dar intrebarea stupida ramane, haaa? mama dracul

| richarddawkins a răspuns:

Depinde de caz, de multe ori tac si ascult porcarile lui crestine, si ma gandesc ce imaginatie bogata, ce convingere mare

| 4b explică (pentru richarddawkins):

laughing porcarii numai crestinii spun?

| richarddawkins a răspuns (pentru 4b):

Nu doar ei, nu m-am referit la modul general si la cu cine dialogez pe TPU si rar real, sunt inconjurat de crestinii si pisica mea face cruce e la batranete o inteleg si pe ea

| 4b explică (pentru richarddawkins):

Inseamna ca duci o viata grea...

| richarddawkins a răspuns (pentru 4b):

In privinta exprimari religioase da foarte grea

| Speedmafia a răspuns:

Cel destept cedeaza nu-i asa?

| MaicutaMaui a răspuns:

"Never argue with an idiot. He will take you down to his level, and beat you with experience."