| GulubuntzBudulush a întrebat:

Romanii se închinau și la zei din Asia Mică?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

E greu cu limba română.

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ce e cam greu?

| Speranta12 a răspuns (pentru sabin89):

Limba romana e cam grele si de aia multi o stalceste, ye no.

| Bizon95 a răspuns:

Romanii din rrominica au fost crestini din momentul in care nu au mai fost nici daci nici romani din roma si au devenit romani

romani din roma, care au invadat Dacia s-au inchinat NUMAI la un numar de zei fix, copiat in cea mai mare parte de la greci, dupa care au devenit crestini

NICI o Asia Mica, NICI un Allah, NICI un Baal

| GulubuntzBudulush explică:

P.S. Eu știu să scriu corect în limba română, am scris și eu așa, trebuie să știți că uneori o fac intenționat.