| kayron99 a întrebat:

Sal all vreau si eu pentru cineva biblia ortodoxa audio.Dar o vreau completa, in romana, si cel mai important sa fie ortodoxa.

Multumesc.

6 răspunsuri:
| kayron99 explică (pentru alabalaportocala2011):

Multumesc sunt bune dar nu le pot descarca cele mai bune sunt ultimele doua dar cum am spus nu pot descarca. Multumesc pentru efort.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Caută cu Google.ro : biblie ortodoxă audio// și biblie ortodoxă pdf //biblie Ortodoxă on-line// eu folosesc traducerea Bibliei Cornilescu care este mai bună decât traducerea BOR-ului și uneori Holy Bible, în engleză. Sunt pe net și Biblii în franceză, în spaniolă și în alte limbi.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Caută cu Google.ro : biblie ortodoxă audio// și biblie ortodoxă pdf //biblie Ortodoxă on-line//
Eu folosesc traducerea Bibliei Cornilescu
http://www.ebible.ro/
care este mai bună decât traducerea BOR-ului și uneori
Holy Bible, în engleză.
Sunt pe net și Biblii în franceză, în spaniolă și în alte limbi.

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Nu am încercat să descarc nici o biblie audio, că nu îmi trebuia așa ceva.