| anonim_4396 a întrebat:

Am și eu o întrebare, ce semnifică faptul că visezi că fumezi?
Adică timp de aproape 2 luni, de fiecare dată când visam ceva, visam că fumez

Răspuns Câştigător
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Salut

Te gandesti des in ultimul timp la aceasta practica, poate s-o adopti sau sa renunti la ea? Daca da, atunci subconstientul tau se foloseste de aceste informatii si emotii pentru a-ti pregati "filme" (vise) bazate pe aceasta tema.

Cele bune!

| DonotPositive a răspuns (pentru Someonewhoappreciatelife):

Dacă mă gândesc, în ultimul timp am vrut să trag un cui laughing Dar am 13 ani...

| Someonewhoappreciatelife a răspuns (pentru DonotPositive):

Te indemn sa te gandesti bine daca merita sa incerci acest lucru.

Succes!

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Nu semnifica nimic conform Bibliei.

| Narcis2007 a răspuns:

Asta inseamna ca daca te apuci de fumat ti se va intampla ceva rau

suntserios
| suntserios a răspuns:

O fi subconstientul tau care iti sugereaza ca e timpul sa te apuci de fumat.

| DonotPositive a răspuns (pentru suntserios):

Imposibil, am 13 ani laughing.