| 37 a întrebat:

ce părere aveți despre acest video :

https://www.youtube.com/watch?v=kZVDE4eZ6yA

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Eu sper ca in scurt timp sa se accepte ideea ca religia crestina este o boala destul de periculoasa.

| Iunix a răspuns:

În viitor religia va fi considerată o boală psihică iar copii voi învăța despre ea la istorie ca fiind cea mai mare minciună din istorie. Demonstrând că minciuna poate avea și picioare lungi de peste 2000 de ani.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Din cate am inteles le pune oamenilor un fel de cheep care este introdus sub piele pentru a putea fi localizati.Nu sunt de acord cu asta.