| Cristian04 a întrebat:

Trebuie sa vedeti asta: http://www.youtube.com/watch?v=YVPFHvH7BLA

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Da l-am văzut și pe ăsta, și pe ăla cu Iluminații, cu tineri care mărturiseau cum i-a ajutat Dumnezeu și alte filmulețe de pe youtube, l-am văzut chiar și pe ăla cu sunete din iad. Ce demonstrează toate ăstea? Că youtube nu este izvorul adevărului.

| Trinitas a răspuns:

Asa si? Pot sa ma filmez si eu spunand ca a cazut pe mine un avion si am intrat in Valhala calare pe un elefant albastru cu tentacule iesindu-i din urechi, dupa care am revenit pe pamant. Oricum e la fel de logic si inteligent ca videoul tau.

| sandra2012 a răspuns:

Mda...nu m-am uitat la tot, am vazut decat inceputul dar stiu despre ce e vorba. Da, pai sunt lucruri pe care le stiam sau le
banuiam.

| Dash a răspuns:

Bine

| LaChatte a răspuns:

Despre ce este vorba? cand vreau sa intru pe youtube nu pot mi-e virusay calculatorul.
plizzzzzzz va rog spuneti-mi!

| Cristian04 explică (pentru LaChatte):

Despre Viata de Dincolo de Moarte - Acesti Oameni Marturisesc. Un simplu documentar' si nu vad de ce m-au atacat ceilalati in acest fel. N-am zis ca trebuie sa credeti asta neaparat, eu doar am pus pentru ca e bine intentionat, in fine!