| Astaroth a întrebat:

V-ati gandit vreodata ce se va intampla cu trupul vostru dupa ce muriti? Si nu ma refer la viata viitoare si alte aberatii de genu.In continuare as vrea sa va prezint un caz real despre o tanara care a murit intr-un accident, trupul fiindu-i adus la morga si batjocorit, violat, mutilat de catre niste studenti la medicina si personalul legistic.Cazuri destul de frecvente si trecute cu vederea.
http://imageshack.us/photo/my-images/845/70541585.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/7/68392796.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/707/44285742.jpg/
Perversi rau studentii astia necrofili la medicina domne!

As fi putut posta alte poze mai dure, mai explicite insa le-am ales pe astea.
Sper sa nu imi raportati intrebarea am vrut sa va arat o alta fata a spitalelor.

So, ce parere aveti? Odata mort, mai conteaza ce se intampla cu tine(respectul fata de un cadavru)?-referindu-ma la mutilarea lor, a organelor genitale in special - am vazut multe "opere"ale acestor studenti cand raposatului i-au taiat penisul si i l-au pus in gura i-au facut poze si le-au postat pe net si multe alte atrocitati.

13 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Trupul meu se va transforma in bere dupa moarte happy

Apache
| Apache a răspuns:

...tu ai dreptate intr-un fel...dar nu trebuia sa postezi si pozele alea!
pe TPU sunt in general copii din pacate...

| DreamAutopsy a răspuns:

Cei care fac asta sunt niște animale, eu m-aș scula din morți dacă mi-ar face așa ceva laughing
Sincer eu aș prefera incinerarea decât să mă mănânce tot felul de viermi și gândaci sub pământ...mi se face pielea de găină numai când mă gândesc.

| nesuferit a răspuns:

Adevaru e unu nasol, nu exista nimic dupa moarte
Nu e nimic miraculos in corpul uman e o simpla "masinarie" care odata stricata nu mai poate fi reparate

| anka89 a răspuns:

Sa fiu sincera daca stiam ce mai exact ce poze ai pus nu ma i uitam.Acum nu ma simt prea binesad
Si da, ai mare dreptate, in ziua de azi nu mai exista respect fata de nimeni mai ales pentru un cadavru.Si cred ca trebuie sa ai inima cam tare sa te tina sa faci lucruri de acest gen, adica sa violezi un cadavru si etc

| wforweirdo a răspuns:

Mi-e lene să mă uit la poze, oricum, după ce mor, nu mai contează ce se întâmplă cu trupul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| Lace a răspuns:

Corpul meu va fi o cenuşă.Nu aş suporta nici măcar gândul că aş putea fi mutilată în halul ăsta, fie că-s moartă fie că nu, e trupul meu.

| Nolkyz a răspuns:

Sexoasa gagicalaughing

| DomGoe a răspuns:

Asta e nivelul Romaniei nu esti pretuit nici inainte nici dupa moarte.si eu cred in reincarnare unde doar sufletul se naste in alt trup si ca sufletul sta in nefiinta timp de trei zile...nu stiu de alti dar asta e parerea mea

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O intrebare foarte buna ti-am dat 10
inca nu am murit habar n-am pratic nimeni nu poate sa isi dea cu parerea ca nimeni inca na murit vorba aia romanul e frate cu pierderea de timp bafta

| claudiuxs a răspuns:

Trupul e trup, sufletul e suflet, dar totusi...asa ceva este strigator la cer...