| anonim_4396 a întrebat:

Vedeti ca am clone ca seara trecuta, am citit ceva pe net ceva interesant cum ca Scepticii sunt mai toleranţi şi ştiu mai multe despre Dumnezeu decât credincioşii asa o fi? http://www.realitatea.net/de-ce-sarbatoresc-ateii-craciu nul_892241.html voi ati sarbatorit craciunul si cum? ( doar pentru atei)
Cercetătorii dixit: Ateii au o viaţă sexuală mai bună decât oamenii religioşi

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/......37099.html http://stirileprotv.ro/......ismul.html poruncii - Iubeste cu adevarat si sincer
- Nu face rau nimanui, chiar daca ti s-a facut rau
- Gandeste pentru tine, foloseste-ti mintea
- Respecta natura si legile ei
- Fii responsabil
- Fii informat
- Fii curajos
- Fii bland
- Incearca cu adevarat, nu te da batut
- Fa totul sa iti indeplinesti scopul in viata. sunt de acord cu ele voi nu?

9 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Vezi ca tipul ala a mai pus intrebari idioate la S/f si te face de ras.
Uite aici:http://www.TPU.ro/......ta-da-voi/

| NinelHell a răspuns:

Sarbatoresc Craciunul deoarece sunt niste ipocriti.

| Madalina1901 a răspuns:

Pana la urma care e intrebarea?

| anonim_4396 explică (pentru Madalina1901):

Scepticii sunt mai toleranţi şi ştiu mai multe despre Dumnezeu decât credincioşii asa o fi?

| Madalina1901 a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar te intereseaza ce cred scepticii? Doar esti ateu, ce naiba! laughing

| anonim_4396 explică (pentru Madalina1901):

Fata intrebarea e pentru tine in fine septic = ateu

| Madalina1901 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sceptic e cel neincrezator, care pune la indoiala si ateu e cel fara Dumnezeu, adica cel care nu crede in nicio zeitate. Deci este o diferenta. Si sa iti raspund la intrebarea stupida, depinde de fiecare persoana, poate uni sunt atei ca stiu mai mult, iar alti sunt pur si simplu, ca nu vor sa creada in niciun Dumnezeu

| anonim_4396 explică (pentru Madalina1901):

Vad ca sti multe asa e

| sapaducy a răspuns:

Dumnezeu nu exista.deschideti va ochii, parca ati fi la fel ca in evul mediu. poti fi un om bun si fara sa crezi in dzeu... mai bun de cat multi 'credinciosi'.