| usuk a întrebat:

Voi ati juca piatra-foarfece-hartie cu dumnezeu?
De ce da? de ce nu?

10 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

O persoana care manifesta respect pentru Creator, nu isi permite orice.

| usuk explică:

(nu luati in considerare textul de mai jos)

)dilavni lunu dniif ac tnemugra tseca zeutnecca as raod uaerv,ilated ni artni iov un-sonicnim ed mertxe is tnargalf tnedive etse ec,urcul,"taerc" if ra-v "le" ac,tpaf lulpmis nid,asta,"dog" iul a "erazinivid-erarenev-eraroda" ed,sups somurf i-am uas "eivalcs" ed iteiv ienu ititros iitot cu itetnus,is eretsan al ed acni atiultecep tsof av atraos iced; tot eits is,tnetopinmo etse le eceraoed,egela itev ec aeec artsaov aetniani tlum cu eits "dog" eceraoed, edreip ita atnarugis cu, acuj ita acad ac itits itot cu; atsixe un, citcarp erac "urtibra rebil" ed tpecnoc luslaf, atad o acni, csedevod av as ac? erabertni atsaeca sup ma ec ed(

| HDeNiSaR a răspuns (pentru usuk):

Acuma ca mi-am intors capul de 50 de ori la 360 de grade si am descifrat tot codul acesta imi permit sa-ti raspund:
daca vroiai sa ma amuzi trebuia sa ma gadili.
esti amuzant! ai pus intrebarea si ai dat si raspunsul! nu cumva vrei si funda?

| usuk explică (pentru HDeNiSaR):

Amuzant? pacat ca acest lucru este crezut de putina lume; anyway, consider ca ar fi fost mai usor sa folosesti un site cum ar fi http://textmechanic.com/Reverse-Text-Generator.html
sa fi lucrat mai "eficient";
dar poate ca..nu te-ai gandit la asta

| HDeNiSaR a răspuns (pentru usuk):

Pe bune? tu ai crezut ca am citit tot ce ai scris tu?
am altceva de facut cu timpul meu!
am citit prima propozitie si e o aberatie.
m-am uitat peste raspunsurile tale si am vazut ce poti.
ti se pare ca intrebarea asta e demna de tine?

| Kalla a răspuns:

Nu ca as pierde mereu laughing)

| usuk explică (pentru Kalla):

De ce crezi asta?

| Kalla a răspuns (pentru usuk):

El ar sti deja ce as alege pentru ca nu poti sa-L pacalesti pe Dumnezeu :3

| usuk explică (pentru Kalla):

Asa e, acum incearca sa citesti raspunsul meu de la coada la cap, invers de cum se citeste normal

| RockOrNothin a răspuns:

Dumnezeu îmi este ca un prieten, l-aș lua și la skandenberg laughing