| Alex_2376 a întrebat:

19mai marcheaza ziua mondiala a HEPATITEI B.Eu am 19 ani si sunt purtator activ de 12ani, iau entecavir din ianuarie. Am apelat la voi pentru ca as vrea sa stiu cateva lucruri: 1.cine are aceasta boala 2.de cat timp o aveti 3.cine a facut ciroza sau mai rau 4. ce tratament luati/de cat timp 5.cine a avut hepatita cronica si s-a vindecat.Va rog frumos sa-mi raspundeti

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste aici http://www.boli-medicina.com/......BM-COM.php
Sunt o persoana perfect sanatoasa, asa cum iti doresc si tie sa ajungi, cat mai repede posibil. Sanatate!

1 răspuns:
| Kazimir a răspuns:

Imi pare rau sa aud ca ai asta... eu am fost la un pas de a face ciroza de la alcool si substante farmaceutice dar m`am oprit la timp cat sa se regenereze ficatul.