| Hukez a întrebat:

A folosit cineva "Mask Plus Gel" sau "Mask Rym" si poate sa imi spuna cate ceva despre ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| cristi966 a răspuns:

Ooo! salut prietene! am gasit pe aici ca iti cadea parul si mie a inceput sa-mi cada de 2 luni am 17 ani tu tot pe acolo... ai rezolvat ceva ce ai facut sunt curios rau vreau si eu sa stiu ca sa opresc problema ca tata nu e chel si nici inceput de chelie si are 40 si ceva de ani si tataia la felca tata...deci de asta genetica nu-i astept mesajul si foloseste Mask Plus Gelhappy de cand te caut de vreo luna daca vrei fa-ti id separat si da-mi-l ca sa mai vorbim pe aceasta tema te rog eu mult

| Hukez explică (pentru cristi966):

Am rezolvat problema in mare parte big grin in sensul ca tot cade dar mai putin:
1. Am schimbat samponul cu unul pentru volum
2. Numai folosesc gel/fixativ decat ocazional
3. Spal scalpul odata la 2 zile
4. O singura tunsoare: 1 parti, 3 sus big grin