| lilit a întrebat:

A folosit cineva pastile USA NATURAL Fat Burners? Au avut efect? Ceva efecte secundare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| face2face_5926 a răspuns:

De folosit nu l-am folosit, insa stiu ca are in compozitie Tyrosin cu ajutorul caruia se produc anumiti hormoni gen Adrenalina, Noradrenalina sau hormonii tiroidei. Nu ti-as recomanda asa ceva, pe termen lung iti da peste cap tot sistemul endocrin ca sa nu mai zic de probleme cardiace.
Efect probabil are, hormonii respectivi cresc activitatea metabolica insa implicit si cea cardiaca. Iar daca ai sub 18-20 ani, total nerecomandat avand in vedere ca sunt oricum probleme hormonale.

2 răspunsuri:
| hax0r a răspuns:

Party hard!

| Florian_Popa_1988 a răspuns:

Eu folosesc de la natural plus de cateva luni.sunt bune dar la 30 de minute dupa ce le-ai luat trebuie sa faci exercitii fizice macar 30 de minute cat sa iti tina pulsul peste 100 altfel nu au nici un efect.