| georgianaanonim1 a întrebat:

A folosit cineva pudra organica din carbune activ? Am mai vazut ca a iesit pasta de dinti neagra.
In cat timp se vad diferentele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se vad deloc. Am folosit pasta cu carbune timp de 3-4 luni si nu s-a vazut nici o diferenta, pentru ca-i extrem de putin carbune in pasta aceea.
Diferenta a fost vizibila dupa ce am cumparat carbune pulbere si am presarat eu, peste pasta de dinti.

| georgianaanonim1 explică (pentru Violleta2022):

In cat timp ai vazut diferenta?
Oare daca am carbune medicinal si il fac pulbere, are acelasi efect? Sau la ala cumparat mai are adaugat ceva

| Violleta2022 a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Da, poti sa spargi carbunele pastila, ca este acelasi lucru si-l poti presara peste pasta de dinti.
Diferenta am vazut-o dupa 4-5 saptamani de folosinta.

| georgianaanonim1 explică (pentru Violleta2022):

AM postat 2 intrebari noi. ma poti ajuta te rog daca stii. ca am vazut ca esti on si m ai putea ajuta.

| Donsavas a răspuns:

Poti incerca sa vezi.

| Swae a răspuns:

Dupa cateva saptamani.