| danyel_1802 a întrebat:

A inceput o vena de la mana sa se umfle si sa invineteasca, iar cand o apas usor incepe sa ma doara, care credeti ca ar fi problema?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Presupun că, ai avut vreo "entorsă a mâinii", ce afectează articulaţia.
Prezentare la medic, sănătate!

| JeSa a răspuns:

Danyel - bine drăguţe, totul am presupus(acea "entorsă"), că la un moment dat am citit, că ai şi dureri...acum doar tu ştii, iar medicul e cel ce îţi va găsi diagnosticul...
Să auzim de bine!

| mariazet45 a răspuns:

Probabil te-ai lovit fara sa iti dai seama. pune gheata si va trece, daca ai probleme cu circulatia sangelui va trebui sa mergi la medic.

| Elena1234456 a răspuns:

Probabil probleme cu circulatia.

| hugo a răspuns:

Poate ai venele incalecate...maseaza'te usor si poate iti trece, daca nu mergi la un mdic/farmacie chiar...si te pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai facut de curand vaccin in vena etc? Ti-ai luat sange. sau da-ne si noua detalii!

| danyel_1802 explică:

Am tot timpul mainile reci, si din cate am auzit si asta este din cauza circulatiei sangelui, iar acum a inceput sa mi se umfle si o alta vena.

| danyel_1802 explică:

@jessyka, nu am avut probleme de genul acesta cu mainile
O sa va urmez sfatul si o sa merg la medic