| AlinElle89 a întrebat:

A incercat cineva Pachetul pentru slabit Clarinol + Ceai Verde? E buna de ceva? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Normal ca nu e bun de nimic.Sunt tot felul de prosti la care fac reclama.Acuma o sa zici cum se poatre ca pe net asa promite ei bine vorba cuiva, " si minciunai vorba nu? " si vorba doctorului HOUSE " toata lumea minte". Daca te iei dupa poze afla ca o fost 1000 si 100 de cazuri in care persoane care si-au pus poze cu ele inainte si dupa de a slabi au fost furate de astfel de siteuri si publicate pe site-u lor atestand ca respectivii o slabit cu produsele lor cand aceia nu au slabit cu nici o pastila cu atat mai putin a lor ci prin miscare macat putin si de maxim 3 ori pe zi. Taie mult din portia de mezeluri carnuri lactate si mananca mai multe legule si fa miscare multa, multa zi nu alergare de rezistenta pentru ca nu te ajuta ci de viteza si du-te cu bicicleta cate 10 km intruna.Stiu ca esti fata si ca restul nu doar fete vi lene sa va apucati de miscare desi tonifierea muschilor nu strica in nicio parte a corpului si ca a-ti vrea sa luati o pastila si peste noapte sa va treziti ca a-ti pierdut 5 kg.Nu se poate asa ceva. Daca ai adunat greutate bagand nu poti scadea greutate decat scotand, energie si lucru mecanic cunoscut sub numele de SPORT. Daca chiar vrei sa slabesti prin vechea dovedita si singura EFICIENTA metoda, lasa-mi idu in mesaj si o sa-ti spun mai multewinking.

| ForeverLivingProducts a răspuns:

Eu l-am incercat nu e bun de nimic, in schimb am gasit ceva natural, si extrem de eficient, si pe de-asupra si sanatos.