| anonim_4396 a întrebat:

Clarinol + Ceai Verde este bun pentru slăbit?

Fundă happy!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Da ceaiul verde este bun!

| andreea753 a răspuns (pentru IoNyShimotukushichi):

In general Clarinolul este bun pentru slabit, dar in combinatiu cu ceaiul verde ar fi si mai eficient.
Am vazut aici http://www.naturashop.ro/clarinol-spirulina-p-2621.html o combinatie cu spirulina, care ar trebui sa fie un plus de tonificare si eficient in a elimina cateva kilograme bune, daca este luat corespunzator si mentinut un regim de viata sanatos atat inainte, cat si dupa ce se opreste.

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu se prea slabeste cu ceaiul asta, mai mult iti mentii silueta

| EaEmma a răspuns:

Eu am folosit, dar am slabit foarte putin, nu recomand

| SmilerXd a răspuns (pentru EaEmma):

Si cate kg ai slabit big grin?

| EaEmma a răspuns (pentru SmilerXd):

Vreo 2 kg...

| SmilerXd a răspuns (pentru EaEmma):

De la ce greutate ai slabit puppy dog eyes? si in cat timp le-ai dat jos big grin?

| EaEmma a răspuns (pentru SmilerXd):

Nu stiu exact cate kg aveam...dar vroiam sa dau jos vreo 5, am luat clarinol, si intr-o luna doar 2 kg am dat jos, dar in acelasi timp am urmat si o dieta echilibrata...deci posibil sa fi slabit de la dieta.

| SmilerXd a răspuns (pentru EaEmma):

Ok, multumesc happy

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Ceaiul verde e ca o cafea.Nu bea iarnca ca scade imuinitatea si te prinde boala.Da slabesti cu ajutorul lui dar face si rau.Nu e recomandat pentru persoane minore.

| AndreeaBiancaAlexandra a răspuns:

Nuu nu este bun pentruu slabit, a incercat o prietena de-a mea si nu a slabit deloc.

| ster a răspuns (pentru AndreeaBiancaAlexandra):

Poate a mancat prea mult.Altfel ajuta.Sa joace tenis

| SmilerXd a răspuns (pentru ster):

laughing))