| GrappHix a întrebat:

A mai luat careva roaccutane pentru acnee? a mers?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

A luat o prietena de-a mea, chiar a ajutat-o.A luat mult, nu stiu sa spun exact, dar mai mult de 6 luni, in fiecare zi cate trei pastile din alea. Avea buzele ca dracu de crapate si pielea uscata.
Mda, ce bine ca nu am acnee, ma inspaimanta bubele pe fata.Bleah.

| fede12 a răspuns:

O prietena a luat.dar nu a ajutat-o.